TEHNILINE PRODUKTSIOON

Ürituste tehniline produktsioon ka kõige nõudlikumale maitsele

Oleme üritusi tehniliselt korraldanud juba ligi 25 aastat. Siiski soovime siinkohal eriti välja tuua neist ühe. Me oleme olnud Eestis seni suurima rahvusvahelise konverentsi tehniliseks produtsendiks. 2019 sügisel 4100 osalejaga 103 riigist toimunud JCI World Congress oli päris kindlasti väljakutsete väljakutse. Saku Suurhalli, Tondiraba jäähalli, Kalevi spordihalli ja hiiglaslikku Tallinki tennisekeskust hõlmanud nädalane sündmus andis meile aga erakordse kogemustepagasi. Lisaks väga suurele varasemate aastate kogemusele tunneme end nüüd tugevamalt kui eales varem.

Seal pole midagi imelikku, kui klient pöördub meie poole vaid tehnilise produktsiooni teenuse saamiseks. Oleme tihti töötanud sündmustega, mis on juba tugeva ideega ning mille jaoks on olemas nii asukoht, programm, toitlustaja jne. Erinevad lülid on aga vaja ka läbimõeldult omavahel tööle panna nii, et sündmus sujuks tõrgeteta ka tehniliselt ja annaks osalejatele edasi sündmuse algeesmärgi. Siin tulemegi mängu meie. Me näeme suurt pilti, leiame nõrgad lülid, valdame tehnilist keelt ja loome sujuvalt kulgeva eduka sündmuse.

Tehniline produktsioon Sinu sündmusele

Heli, valgus, video, lava, turvateenus, koristusteenus, toitlustus on vaid osad märksõnad, millest sündmused koosnevad. Me teame seda peast, omame väga laia ülevaadet teenusepakkujatest ja leiame maksimalselt head lahendused. Kui vajad tehnilist projektijuhtimist, võta ühendust info@macadammusic.com

KONSULTATSIOON

Enne korraldamist küsi nõu!

Me teame, mis on eduka avaliku või privaatse sündmuse retsept. Loovinimestena oskame näha ka reaalset tehnilist piiri, oskame edukalt turundada, püsida eelarves ja lennata ideedega maksimaalselt kõrgelt, aga et sündmus ka edukaks osutub. Olgu selleks mistahes firmapidu, galaõhtu, konverents, avalik festival, kirikukontsert või klubiõhtu. Pikk kogemus annab meile julguse rääkida sisukalt kaasa nende kõigi juures.

Tuginedes 25-aastasele kogemusele Eesti ja rahvusvahelises kultuuri- ning meelelahutusvaldkonnas, pakume ka konsultatsiooni teenust. Kui oled juba korraldamas mõnd sündmust või alles fantaseerid millegi loomisest, siis peatu hetkeks ja kuula ära ka teiste valdkonnaspetsialistide kommentaarid. Aitame leida võimalikud komistuskivid ja lahendused nende eemaldamiseks. Aitame luua ja turundada edukaid sündmuseid, edukaid ja kaua elavaid brände.

Enne korraldamist küsi nõu!

Tehniline produktsioon - Macadammusic.com
Võta ühendust!
Aadress