MEIE

Macadam Music – ligi 25-aastase kogemusega artistide agentuur, välisesinejate maaletooja ja sündmuste korraldaja nii Eestis kui ka mujal Euroopas, Aasias, USA’s ja Austraalias. Pakume säravaid bände, sooloartiste, DJ’sid ja kõikvõimalikke show-artiste nii avalikele sündmustele kohvikutest festivalideni kui ka erinevatele firmapidudele, konverentsidele, pulmadesse ja teistele tähtpäevadele. Tänu pikale kogemusele suudame täita ka väga nõudlikud soovid.

Pakume nö võtmed kätte lahendust – korraldame kõik artistidega seonduva algkokkuleppest kohapealse teenindamiseni, mis säästab kliendi keerukast ja spetsiifilisest rahvusvahelisest asjaajamisest ning jätab alles võimaluse nautida soovitud etteastet. Vajadusel korraldame ka tehnilise lahenduse ning nõustame sobiva programmilahenduse osas.

Meie kliendid: festivalid, klubid, muud avalike sündmuste korraldajad, konverentsid, korporatiivüritused, aga ka pulmalised ja muud eraisikud

  • lai valik rahvusvaheliselt väga tuntud ja vähem tuntud artiste Sinu mistahes sündmusele
  • võimekus toota programmilisi erilahendusi
  • teenindame nii avalikke kui privaatseid sündmuseid
  • vajadusel pakume täielikku tehnilist lahendust ideest teostuseni
  • professionaalne nõustamine programmivaliku osas

Võta ühendust – info@macadammusic.com | +37255 649 272

Koostöös Macadam Music’u ja Andrius Videnskiga oleme korraldanud Disco Tallinki erikruiise Tallink Baltic Queeni pardal juba mõned aastad ja saan rõõmuga tõdeda, et seni on olnud koostöö professionaalne ja ladus.

Ideid neil jagub ning erikruiiside õhkkond on teistsugune ja erinev teistest. Samuti on märgata, et nende pidudele on tekkinud arvestatav fännibaas, mistõttu on oht, et sarnaseid lahedaid kruiise tuleb ka tulevikus.

Garrett Kuut
Tallink Eesti muusika- ja programmijuht

JCI Maailmakongressi tiim on tohutult tänulik Andrius Videnskile ja Macadam Music / Macadam Group OÜ-le tehnilise projektijuhtimise koostöö ja igakülgse toetuse eest Eesti suurima konverentsi korraldamisel 4100-le inimesele 103-st riigist.

Andriuse rahulik suhtlusstiil ja professionaalne tegutsemine on see, mida me väga hindasime ning lisaks on tegu väga meeldiva inimesega, kellega koostööd teha. Oleme rõõmsad, et valisime Andriuse ja tema ettevõtte meie koostööpartneriks ja kui sujuvalt kõik läks

Kai Kuusik-Greenbaum
2019 JCI World Congress Director