Macadam Music – enam kui 20-aastase kogemusega välisartistide agentuur ja sündmuste korraldaja nii Eestis kui ka mujal Euroopas, Aasias, USA’s ja Austraalias. Pakume säravaid bände, sooloartiste, DJ’sid ja kõikvõimalikke show-artiste nii avalikele sündmustele kohvikutest festivalideni kui ka erinevatele firmapidudele, pulmadesse ja teistele tähtpäevadele. Tänu pikale kogemusele suudame täita ka väga nõudlikud soovid.

Pakume nö võtmed kätte lahendust – korraldame kõik artistidega seonduva algkokkuleppest kohapealse teenindamiseni, mis säästab kliendi keerukast ja spetsiifilisest rahvusvahelisest asjaajamisest ning jätab alles võimaluse nautida soovitud etteastet. Vajadusel korraldame ka tehnilise lahenduse ning nõustame sobiva programmilahenduse osas.

  • lai valik rahvusvaheliselt väga tuntud ja vähem tuntud artiste
  • võimekus toota programmilisi erilahendusi
  • teenindame nii avalikke kui privaatseid sündmuseid
  • vajadusel pakume täielikku tehnilist lahendust
  • professionaalne nõustamine programmivaliku osas

Võta meiega ühendust – info@macadammusic.com / +37255 649 272


TEISED MEIST

JCI Maailmakongressi tiim on tohutult tänulik Andrius Videnskile ja Macadam Music / Macadam Group OÜ-le tehnilise projektijuhtimise koostöö ja igakülgse toetuse eest Eesti suurima konverentsi korraldamisel 4100-le inimesele 103-st riigist.
Andriuse rahulik suhtlusstiil ja professionaalne tegutsemine on see, mida me väga hindasime ning lisaks on tegu väga meeldiva inimesega, kellega koostööd teha. Oleme rõõmsad, et valisime Andriuse ja tema ettevõtte meie koostööpartneriks ja kui sujuvalt kõik läks.

Kai Kuusik-Greenbaum
2019 JCI World Congress Director