TEENUSED

Ürituste korraldamine

Meie korraldame avalikke ja korporatiivsündmuseid – juba 25 aastat! Oleme olnud ligi 1000 väga erineva sündmuse korraldamise juures, tihti loovlahendusest teostuseni, tihti esinejatega programmi rikastades, vahel ka ainult tehnilise projektijuhina.

Meie teenuseid on kasutanud sündmused ligi 25 riigis üle kogu maailma Eestist Austraaliani ja Singapurist Mehhikoni. 

Ürituste korraldamine - Macadammusic.com
Artistide tellimine - Macadammusic.com
Artistide tellimine

Lai valik rahvusvaheliselt tuntud ning vähem tuntud välisartiste mistahes avalikule või korporatiivsündmusele firmapeost pulmani ning klubiõhtust festivalini.

Nõudlikke persoone täis meelelahutusmaailmaga suhtlemine nõuab põhjalikku valdkonnateadlikkust, varasemat kogemust, kaalukat portfoliot ning tihti ka otsekontakte tagatubadesse. Vaid nii on võimalik jõuda välisartisti esindajatega tulemusliku suhtluseni üleüldse ning tellida soovitud esineja(d) veel ka maksimaalselt tellijasõbralikel tingimustel.

Muusikalised erilahendused

Ligi 25 tegutsemisaasta jooksul meelelahutusmaailmas oleme nii Eestis kui mujal maailmas töötanud välja hulga loovlahendusi ning pannud kokku põnevaid eriprojekte. Armastame kastist väljapoole mõtlemist ning jumaldame sündmuseid, mis vajavad lennukaid ideid.

Valdavalt on tehtud tööd olnud seotud suuremal või vähemal määral olnud muusikaga, aga mitte ainult. Oleme tegutsenud ja orienteerume hästi ka muudes kunstivaldkondades, toidumaailmas ning kogupere sündmuste seas.

Muusikalised erilahendused - Macadammusic.com
Tehniline produktsioon - Macadammusic.com
Tehniline produktsioon

Oleme üritusi tehniliselt korraldanud juba ligi 25 aastat. Siiski soovime siinkohal eriti välja tuua neist ühe.

Me oleme olnud Eestis seni suurima rahvusvahelise konverentsi tehniliseks produtsendiks. 2019 sügisel 4100 osalejaga 103 riigist toimunud JCI World Congress oli päris kindlasti väljakutsete väljakutse. Saku Suurhalli, Tondiraba jäähalli, Kalevi spordihalli ja hiiglaslikku Tallinki tennisekeskust hõlmanud nädalane sündmus andis meile aga erakordse kogemustepagasi.

Lisaks väga suurele varasemate aastate kogemusele tunneme end nüüd tugevamalt kui eales varem.