MUUSIKALISED ERILAHENDUSED

Muusikalised erilahendused, mis rikastavad Sinu ürituse programmi

Ligi 25 tegutsemisaasta jooksul meelelahutusmaailmas oleme nii Eestis kui mujal maailmas töötanud välja hulga loovlahendusi ning pannud kokku põnevaid eriprojekte. Armastame kastist väljapoole mõtlemist ning jumaldame sündmuseid, mis vajavad lennukaid ideid. Valdavalt on tehtud tööd olnud seotud suuremal või vähemal määral olnud muusikaga, aga mitte ainult. Oleme tegutsenud ja orienteerume hästi ka muudes kunstivaldkondades, toidumaailmas ning kogupere sündmuste seas.

Pakume põnevaid erilahendusi Sinu mistahes ürituse programmi rikastamiseks. Eriprojektid valmivad rätsepatööna spetsiaalselt Sinu sündmuse jaoks ning on aitavad rahuldada ka nende külaliste vajadusi, kes on juba kõike näinud. Eriline etteaste võib olla lühike, vaid üks osa pikemast sündmusest või katta soovi korral kogu sündmuse meelehutusliku osa. Meie valdkonnas seab piirid vaid taevas.

Muusikalised erilahendused – kellele?

Kuuleme tihti, kuidas erinevate sündmustega soovitakse külalisi üllatada ja otsitakse midagi uut. Selliseid pealtnäha keerulisi ülesandeid me just armastame. Olgu see firmapidu, galaõhtu, jõulupidu, suvepäev, konverents, suur festival, väike piknik või  klubiõhtu – kliendile erilisi elamusi pakkuda soovivad neist kõik. Mõelgem julgelt, mõelgem koos! Kirjuta meile, et luua Sinu sündmusele eriline ja ainulaadne programm.

Kliendid, kellele oleme loovlahendusi pakkunud ning kelle programmi rikastanud oleme, on näiteks Tallink, Lexus, Pirita Linnaosa Valitsus, Porsche, Õllesummer Festival, Disco Tallinn, Ernst & Young, Liviko, Club Vabank, Club Sugar jpt

Muusikalised erilahendused - Macadammusic.com
Võta ühendust!
Aadress