ÜRITUSTE KORRALDAMINE

Avalike ja korporatiivsete ürituste korraldamine

Avalikud kultuuriüritused / kogupere üritused / festivalid / firmapeod / konverentsid / seminarid / virtuaalüritused

Avalike ja korporatiivsete ürituste korraldamine on meie töö – juba 25 aastat! Oleme olnud ligi 1000 väga erineva sündmuse korraldamise juures, tihti loovlahendusest teostuseni, tihti esinejatega programmi rikastades, vahel ka ainult tehnilise projektijuhina. Meie teenuseid on kasutanud sündmused ligi 25 riigis üle kogu maailma Eestist Austraaliani ja Singapurist Mehhikoni. 

Avalikud üritused

Oleme korraldanud väga palju avalikke üritusi kirikukontsertidest piknikuteni ja klubiõhtutest festivalideni. Oleme neid nii välja mõelnud kui ka ise ellu viinud. Oleme paljusid neist ka edukalt turundanud ning enne toimumist välja müünud. Me teame, millest koosneb üks edukas avalik sündmus ja kuidas saavutada maksimaalselt tulemust nii külastaja kui korraldaja jaoks.

Firmapeod

Oleme korraldanud väga palju korporatiivsündmuseid firmapeost konverentsini ja virtuaalüritusest jõulupeoni. Tihti oleme firmaüritustele pakkunud ise nii loovlahendusi kui ka neid tehniliselt korraldanud, tihti oleme pakkunud ka ainult põnevat ja ainulaadset programmi, vahel oleme neid sündmuseid ka ainult tehniliselt juhtinud.

Teeme nii, et sündmus saavutab oma eesmärgi, ületab kliendi ootuseid, teeb kollektiivile pai ja kinnistab kliendisuhteid. Me oskame kuulata, nõu anda ja teoks teha. Omame pikaajalist rahvusvahelist kogemust, väga laia teenusepakkujate võrgustikku, oskame väga loovalt mõelda ja ideid ka tehniliselt ellu viia, talume pinget ja oleme väga täpsed. 

Mistahes sündmuse korraldamise osas võta julgesti ühendust!

Ürituste korraldamine - Macadammusic.com
Võta ühendust!
Aadress